Cisal mosogató csaptelep LN0005352F, szálcsiszolt nikkel
Cisal Nuova Less
mosogató csaptelep
kiállás 172 mm
elforgatható kifolyócső
magasság 352 mm
perlátor magassága 228 mm
kerámia betéttel
szükséges lyukátmérő 35 mm
2 db 3/8"- M10 x 1 x 350 mm hosszú nagynyomású flexibilis bekötőcsővel