Cisal mosogató csaptelep C200252021, fényes króm
Cisal Tender
mosogató csaptelep
kiállás 200 mm
elforgatható kifolyócső
magasság 273 mm
perlátor magassága 205 mm
kerámia betéttel
szükséges lyukátmérő 35 mm
2 db 3/8"- M10 x 1 x 350 mm hosszú nagynyomású flexibilis bekötőcsővel