Cisal mosogató csaptelep C200057521, fényes króm
Cisal Tender
mosogató csaptelep
kiállás 200 mm
elforgatható 500 mm-t kihúzható kifolyócső
zuhany vízsugár váltóval
magasság 405 mm
perlátor magassága 193 mm
kerámia betéttel
szükséges lyukátmérő 35 mm
2 db 3/8"- M10 x 1 x 350 mm hosszú nagynyomású flexibilis bekötőcsővel