Laufen city pro, mosdó csaptelep F500901100000, raktári
-55%
Raktárkészlet: 2 db
Kezdete: 2026.03.23   Az akció visszavonásáig!
Laufen city pro
mosdó csaptelep automata leeresztő szeleppel együtt
kiállás 110 mm
fix kifolyócső
teljes magasság 187 mm
perlátor magassága 83 mm
átfolyáskorlátozó és hőfokkorlátozó kerámia betéttel
szükséges lyukátmérő 35 mm
3/8"-os 370 mm hosszú flexibilis bekötőcsővel
Max. átfolyás 6,4 liter/perc (3 bar víznyomásnál)